KWIATY NA ŚLUB

Zamówienie na ślub , pilne i dla dwóch wyjątkowych osób więc tworzyłam ze skupieniem i zaangażowaniem aby powstało coś nieprzeciętnego.
Wczoraj wena mnie opuściła i to był jak dotąd pierwszy raz w przypadku ozdób do włosów , ponieważ przyznaję dawno ich nie było w moim repertuarze :(
Miałam iuż przygotowane próbki , które zrobiłam w piątek ale .... dopiero dzisiaj przyszedł pomysł , który przycmił wcześniejsze rozważania :))
Oto prawie skończona opaska dla małego Aniołka
1) Z serduszkiem

 2) Z Motylkiem
Nie mam jeszcze koronki na obwód główki ale po prostu nie znalazłam niczego stosownego w kolorze a czas nagli więc pozostaje tylko jutrzejszy dzień , który prawie w całości spędzę w pracy :((
Martwię się czy z powodu koronki lub gumki nie będzie ozdóbki ;
Oby się udało.

Odnalazłam gumeczki specjalnie na główki małych dzieci ale kolorów ile tylko dusza zapragnie tylko że w ofercie zabrakło kremowego oraz łososia jak na złośc :(( 

Mamusia zapragnęła kwiat na rękę pasujący do sukni w kolorze fuksji , szarego lub granatu ale łączenie tych kolorów przysporzyło mi nieco trudności :
Po pierwsze fuksja swoją intensywnością może ulec tylko delikatnej szarości a przy granacie już następuje mały konflikt :))
Musiałam sobie z tym jakoś poradzic.
Mój aparat już mniej i nic nie pomogły zmiany ustawień przysłony , czasu i czułości , do tego balans bieli i koloru..... nic nie dało .
Njalepszą porą robienia zdjęc pewnie byłaby obecna kiedy światła zaczynają wchodzic w fazę błękitów .......
W komputerze obróbka zmieniła nieco koloryt kwiatka z organzy więc Edytko ryzyk - fizyk jak to mówią :D
Oto wyniki.


Dzisiaj powstało to 

Muszę podkreślic , że kolor wstążki to fuksja i tylko fuksja :)
Do następnego razu , dobranoc......
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Copyright Text

© 2012 Marta Betlej.
All rights reserved.
Bez zezwolenia proszę nie kopiowac.