O mnie...

Mój świat jest złożony z barw, faktur, kształtów i obrazów, które wzajemnie się przenikając tworzą ciekawą rzeczywistość.

Moja twórczość składa się jak patchwork z wielu elementów, które istnieją obok siebie i czasem nawiązują ze sobą bliską znajomość... Powstają różne projekty kreślone ołówkiem, dobieram do nich próbki tkanin i rzucam korale na kartkę papieru. Jeśli potrzebuję innych dodatków wybieram je z dbałością o detale i bawię się fakturami, zupełnie jakbym mieszała farby na palecie.

Tak powstawały torebki ręcznie wyszywane cekinami i koralikami. Dokładnie dziesięć lat minęło od pierwszego takiego pomysłu.

Kilka lat później z wycinków zaczynały formować się kolejne kształty, delikatniejsze w swojej budowie i rozpoczęła się zabawa w biżuterię.

Moje naszyjniki i kołnierzyki są czymś, co pochłonęło mnie do końca ale nie ograniczam się jedynie do tych działań. Jeśli potrzebuję chwycić za pędzel robię to i zaczynam "poprawiać" to, co jest dla mnie szare i nudne. Meble, pudełka, i stare drzwi, na wszystkim można malować, wystarczy mi pomysłów ale potrzebuję czasu.

Wierzę, że dzięki temu zaczarowanemu miejscu w mojej głowie powstają te wszystkie kolorowe obrazy. Mam nadzieję, że mój świat okaże się dla Was interesujący.

NA O KRĄGŁO

Mogłabym powiedzieć , że robię makatki na okrągło z przerwami na rysunek i malarstwo i to jest prawda ale tym razem powiem Wam , że zaczęłam...